Haberler

 Ana Sayfa / Haberler

Ramazan Kolileri Dağıtılıyor.

Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanındayız. Yetim çocuklar ve aileleri ile yardıma muhtaç aileler, vakfımız tarafından tespit edilerek temel gıda ihtiyaçları karşılanıyor. Bu kapsamda Ramazan Ayında söz konusu ailelere peynir, zeytin, çay, sucuk, salça, şeker, un vb. temel gıda maddelerinden oluşan gıda kolileri dağıtılmaya başlandı.

Haberin Devamı

Mutluluk Buluşmaları Devam Ediyor!

Her yıl geleneksel olarak, ülkemizin farklı şehirlerinde organize ettiğimiz ''Mutluluk Buluşmaları''ndan birini daha 29 Nisan 2018 pazar günü Balıkesir- Gönen'de 'çocuklarımızın ve ailelerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

Haberin Devamı

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Faik KAPTAN'ı ziyaret ettik.

Vakıf Başkanımız sayın Mehmet Ali BALDANER ile yetklilerimiz, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Faik KAPTAN'ı ziyaret ederek vakfımızı tanıtılar ve ilçede bulunan yetimler için yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.

Haberin Devamı

İTO’dan Vakfımıza Anlamlı Teşekkür.

Vakıf Başkanımız sayın Mehmet Ali BALDANER ve vakıf yönetim kurulu üyesi sayın İsmail YILDIZ geçtiğimiz günlerde İstanbul Ticaret Odası'nı ziyaret ederek, oda başkanı sayın Öztürk ORAN'a ve İTO yöneticilerine Baldaner Vakfı faaliyetleri ve yardımları hakkında tanıtıcı bilgi sundular. Öztürk ORAN, Baldaner Vakfı'nı çalışmalarından dolayı tebrik etti ve Başkan Mehmet Ali BALDANER'e teşekkür plaketi verdi.

Haberin Devamı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Şile İlçe Müdürü Tuncer SARAÇLI'yı makamında ziyaret ettik.

Vakıf Başkanımız sayın Mehmet Ali BALDANER ve yetkililerimiz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı - Şile İlçe Müdürü sayın Tuncer SARAÇLI'yı makamında ziyaret etti.

Haberin Devamı

Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Mustafa ÖZEN'i makamında ziyaret ettik.

Şile İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Mustafa ÖZEN'i makamında ziyaret ettik.

Haberin Devamı

Yarı Yıl Karnesi Etkinliği Düzenledik.

Baldaner Vakfı 28 Ocak 2018 Pazar günü yarı yıltatiline giren çocuklarımız ve aileleri için bir etkinlik düzenledi. Etkinlikte sanatçı Zeynep Çokşenim çocuklarımıza vitray yapmayı öğretti ve birliklte güzel çalışmalar yaptılar. Karne başarılarını aileleriyle birlikte kutlayan çocuklarımız etkinliğimizde eğlendiler ve çeşitli oyunlar oynadılar.

Haberin Devamı

Baldaner Vakfı Ailemizle Çiftlikte Mutlu Bir Haftasonu.

Çocuklarımız her şeyin en güzelini hak ediyor...

Haberin Devamı

TEŞEKKÜRLER

Sayın Hamdi İpçi Sayın Hüseyin İpçi Sayın Yavuz İpçi Sayın Faik Özyaman Sayın Tunç Demirhan ve Uzunoğulları İnşaat. Vakfımıza yaptığınız maddi bağışlarınız yetim çocuklarımızın ailelerine ulaştırıldı.

Haberin Devamı

ÖSYM’de Başarı Öykülerimiz.

Baldaner Vakfı ailesi üyemiz sevgili oğlumuz Ömercan Akyazıcı, Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi - Finans Bölümü’nü ve sevgili kızımız Sultan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi - Coğrafya Bölümü'nü başarı ile kazandılar! Sevgili Ömercan’ı ve Sultan'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Haberin Devamı

Baldaner Vakfı Ailesi Bir Arada!

Çocuklarımızla Şile’de harika bir gün.

Haberin Devamı

Yetimler için 10 Ev Yaptık.

Hatay Reyhanlı - Şehit Aileleri Yaşam ve Eğitim Sitesi'nde 10 evden oluşan 1 blok inşaa eden vakfımız Suriyeli yetimlerin barınma ve eğitim sorununa katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Haberin Devamı

Vakıf Başkanımız Türk-Alman Üniversitesi’nde Konferans Verdi.

18 Nisan 2017 tarihinde Türk-Alman Üniversitesi’nin konuğu iş dünyasının yakından tanıdığı ve vakfımızın başkanı sayın Mehmet Ali Baldaner oldu.

Haberin Devamı

Farklı şehirlerden 140 yetim evladımıza sosyal yardım ve eğitim bursu veriyoruz.

Farklı şehirlerden 140 yetim evladımıza sosyal yardım ve eğitim bursu veriyoruz.

Haberin Devamı

Hatay-Reyhanlı'da Suriyeli yetimlerin yanındayız.

Suriyeli yetimlere bağışçılarımızın desteğiyle oyuncaklar dağıtıldı.

Haberin Devamı